Od tego czasu w naszym domu pojawiały się kolejne pokolenia seterów, pozwalające wzmocnić to, co kochamy w seterach najbardziej - empatie, miłość do ludzi, oddanie, eksterier oraz predyspozycje użytkowe. Przez te lata wraz z naszymi psimi towarzyszami zwiedziliśmy ringi prawie wszystkich krajów w Europie, osiągając przy okazji znaczące sukcesy .Mamy w hodowli 13 Interchampionów - zarówno wystawowych, jak i użytkowych, co stanowi absolutną europejską czołówkę.

Zwycięstwo BIS naszego Imira Iliona na wystawie Champion of champion, tytuły dorosłych i młodzieżowych championów, Zwycięstwa Polski oraz klubów (w Polsce i zagranicą) są jednymi z naszych wielu sukcesów.

 

   Z biegiem lat odezwała się w naszej rodzinie jeszcze jedna miłość, od której nie mogliśmy uciec - springery. Nie mieliśmy wątpliwości, z której hodowli chcemy psa - Tamaam - jedna z najstarszych i najbardziej doświadczonych hodowli springerów w Polsce.

Agnieszka Banaszak-Kulka obdarowała nas wspaniałą przyjaciółką, która tylko utwierdziła nas w poprawności naszej decyzji - Neriną Tamaam.

   Psy są naszą pasją i pełnoprawnymi członkami naszej rodziny. Nie są źródłem dochodu.

Stąd decydując się na kolejny miot, starannie dobieramy wybitnych przedstawicieli rasy. Dokładamy wszelkich starań, aby nasz dom opuszczały zdrowe, zsocjalizowane szczenięta, które będą idealnymi towarzyszami przyszłych rodzin. Chętnie dzielimy się naszym wieloletnim doświadczeniem. Zawsze służymy pomocą i radą.

 

   Nasza hodowla jest najstarszą czynną hodowlą seterów angielskich w Polsce i jedną z najstarszych w Europie. Przygodę z rodowodowymi seterami rozpoczęliśmy ćwierć wieku temu, kiedy to w naszym domu pojawiła się mała tricolorowa panienka - Dina Franciszkański Folwark - bezapelacyjna królowa swojego pokolenia, a przede wszystkim Pani naszych serc.