Agnieszka Skórzewska

Marzena Skórzewska

Eugeniusz Skórzewski

   Założycielka hodowli. Jest wykładowcą na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, z pasji sędzia Kynologiczny grupy VII FCI, a także od ponad 15 lat Kierownik Sekcji Wyżłów we wrocławskim Oddziale ZKwP .

Odznaczona Złotą Odznaką ZKwP.

 W hodowli pełni rolę managera oraz “konsultanta medycznego”. Znawca szeroko pojętej kynologii, która w swojej Grupie zna wszystkie hodowle i rodowody do “dziesiątego pokolenia” w Polsce oraz Europie. Miłośniczka wszystkich nakrapianych długowłosych ras z “klapiastymi” uszami.

   Inżynier zootechnik, technik weterynarii oraz Asystent kynologiczny grupy VIII FCI.

     W hodowli pełni rolę “zawodowej mamki”, poza tym zajmuje się groomingiem oraz szeroko pojętym przygotowaniem szczeniąt do wystaw - zaczynając od dobrej socjalizacji przez treningi do już samej prezentacji na ringach przez całą ich wystawową karierę.

   Dodatkowo zajmuje pozycję solidnego PR-owca trzymając pieczę nad stroną internetową oraz fanpage'em hodowlanym.

   Szczególne miejsce w jej sercu zajmują wszystkie spaniele

i setery angielskie.

   Asystent Kynologiczny grupy VIII FCI oraz konkursu Młody Prezenter. Członek Prezydium wrocławskiego Oddziału ZKwP, odznaczony Złotą Odznaką ZKwP.

   Miłośnik wszystkich ras z grupy VII i VIII FCI.

  W hodowli pełni rolę logistyka-kierowcy realizującego nawet najbardziej szalone plany wyjazdowe. Nie można również zapomnieć o jego ogromnych sukcesach w czasie prezentacji psów na ringach, które trwają do dnia dzisiejszego.

Skutecznie też przygotowuje psy do prób i konkursów polowych.